fbpx

PRIVATUMO POLITIKA

1. Bendrosios nuostatos

„Ryterna Entry Ltd” valdo svetainę www.ryternaentry.com ir šiomis svetainės privatumo sąlygomis įsipareigoja užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą ir jūsų teisių apsaugą jums naudojantis šia svetaine ir joje esančiu turiniu. Įgyvendindama šią poziciją Ryterna Entry Ltd vadovaujasi Bendruoju asmens duomenų reglamentu (nuo 2018 m. gegužės 25 d.), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų ir privatumo teisinę apsaugą. „Ryterna Entry Ltd” turi teisę periodiškai atnaujinti šias taisykles. Svetainės lankytojams skirtas taisykles visada galite rasti šioje svetainėje.

2. Slapukų įjungimas / išjungimas

Svetainėje naudojami slapukai – nedideli tekstiniai failai, kuriuos jūsų interneto naršyklė (pvz., „Internet Explorer”, „Edge”, „Firefox”, „Chrome”, „Opera” arba „Safari”) įrašo į jūsų kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Pirmą kartą apsilankius svetainėje www.ryternaentry.com, jums bus pateikta lentelė, kurioje bus prašoma sutikti (mygtukas „Sutinku”) arba nesutikti (mygtukas „Nesutinku”) su svetainėje naudojamais slapukais. Sutikdami su „Google Analytics” slapukais, jūsų apsilankymas bus įtrauktas į puslapio apsilankymų statistiką. Duodami sutikimą leidžiate „Ryterna Entry” rinkti, tvarkyti ir saugoti jūsų naršymo istoriją. Nesutikimas su „Google Analytics” slapukais reiškia, kad jūsų apsilankymas nebus įtrauktas į peržiūrų statistiką. Nesutikimas neturi jokios įtakos jūsų apsilankymui puslapyje.

3. Kokio tipo ir kokiu tikslu renkami duomenys

„Google Analytics” slapukai
Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics”, „Google” svetainių analizės paslauga. Kiekvieną kartą, kai apsilankote, šie slapukai suteikia svetainei „atmintį” ir jūs esate identifikuojamas kaip nuolatinis svetainės lankytojas. Surinktą informaciją „Ryterna Entry Ltd” naudoja statistinei svetainės analizei atlikti ir svetainės turiniui nuolat tobulinti. „Google Analytics” slapukai gali būti naudojami anoniminiams statistiniams duomenims apie jūsų apsilankymą puslapyje rinkti: slapuko ID, data, puslapių peržiūros, naršymo laikas, naudojama naršyklė, įrenginio tipas, miestas, šalis, kalba ir visa kita informacija, kurią nurodėte naršyklėje. Daugiau apie „Google Analytics” galite sužinoti čia: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en.

4. kaip slapukai saugomi ir apsaugomi.

Anoniminė slapukų surinkta informacija apie tai, kaip naudojatės šia svetaine, paprastai išsaugoma jūsų įrenginyje ir perduodama į JAV esantį „Google” serverį, kur yra saugoma. „Google” privatumo politiką galite rasti čia: https://policies.google.com/privacy?hl=en . Jei norite, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus ir daugumoje naršyklių nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje.
Daugiau informacijos apie slapukų išjungimą arba slapukų nustatymų keitimą jūsų naudojamoje naršyklėje rasite šiame sąraše:

5. Informacijos teikimas trečiosioms šalims

Informaciją apie jūsų apsilankymą svetainėje gali peržiūrėti „Ryterna Entry” darbuotojai, atsakingi už svetainės kūrimą ir priežiūrą. Ši informacija nebus perduodama trečiosioms šalims be jūsų sutikimo, išskyrus įstatyme numatytus atvejus, kai tai būtina (pavyzdžiui, teisėsaugos institucijoms, teismui). „Ryterna Entry Ltd” gali pateikti surinktą informaciją apie apsilankymo svetainėje statistiką savo partneriams ir kitoms šalims, tačiau tik tokiu būdu, kad būtų neįmanoma nustatyti konkrečių asmenų tapatybės.

6. Jūsų teisės ir kaip galite jas įgyvendinti

Turite teisę į:

  • gauti informacijos apsilankius svetainėje www.ryternaentry.com;
  • atšaukti pateiktą slapukų susitarimą;
  • reikalauti ištrinti visus apie jūsų apsilankymą surinktus duomenis;
  • reikalauti perduoti sau visus duomenis, surinktus apie jūsų apsilankymą.
Minėtas teises galite įgyvendinti parašę mums el. laišką adresu [email protected]. Atsakymas į jūsų prašymą ir tolesnių veiksmų aprašymas bus pateiktas ne vėliau kaip per 15 darbo dienų nuo prašymo pateikimo.
Ryterna Entry Ltd, svetainės privatumo politika, patvirtinta 2018 m. Gegužės 20 d.